Klimatyczna

Winiarnia

Wina klasztorne uznawane są od stuleci za jedne z najlepszych.
 

Zapraszamy na degustację wyselekcjonowanych win regionalnych oraz win ze znanych winnic klasztornych.
 

Rozsmakuj się w wysublimowanej selekcji i historycznych wnętrzach ponad 300-letniej piwnicy dawnego klasztoru.

Szczególna selekcja

W ofercie naszej winiarni nie zabraknie wyselekcjonowanych szczepów pochodzących ze znanych winnic, a ponieważ smakowanie wina wymaga odpowiedniej oprawy - jego degustacji towarzyszyć będzie odpowiednio dobrana oferta przekąsek.
 

Nasz asortyment win ze starego kontynetu oparty jest o europejskie tradycje i korzenie winiarstwa - od Portugalii poprzez Hiszpanię, Francję, aż po Węgry.


Selekcja, która potrafi oczarować dbałością o tradycje winiarskie połączone ze świeżymi pomysłami, pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Nie tylko wino

O zdrowotnych i poprawiających nastrój walorach wina nikogo nie trzeba przekonywać, ale wśród trunków nie zabraknie tu również klasztornych miodów i piwa, które wspomagając swoimi właściwościami zdrowie - krzepi nie tylko ciało, ale i ducha. 

Nie zapominamy przy tym o miłośnikach dobrej kawy i herbaty, którzy również znajdą u nas swoje ulubione smaki.

Wina regionalne

W naszej ofercie znajdziecie również wina z lokalnych młodych winnic prowadzonych przez nowe pokolenie polskich i dolnośląskich winiarzy.
Do takich z pewnością zaliczają się znakomite winnice ze Wzgórz Trzebnickich, położonych nieopodal Wrocławia, które dzięki górzystym terenom i sprzyjającemu mikroklimmatowi zapewniają odpowiednie warunki do produkcji wina.

Znajdziecie u nas niezwykłe wina od prawdziwych pasjonatów, którzy udowadniają, że polskie wina mogą z powodzeniem konkurować z klasykami gatunku.

REZERWACJA STOLIKA?

Jeśli Jesteście Państwo zainteresowani zarezerwowaniem u nas stolika, zorganizowaniem imprezy okolicznościowej lub spotkania
zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:
+48 532 340 320

Skontaktuj się z nami